Yeni Bir Hayata Yelken Açmak

Bir süredir yazı yazmayı bir kenara koyalım, blog okumaya bile hevesim kalmamıştı doğrusunu söylemek gerekirse. Belki monoton giden hayatlarımız belki artık blogların eskisi gibi ilgi görmemesi, instagramın vb. sosyal medyanın daha kolay kullanabilir ve daha ulaşılabilir olması bir süredir yazma isteğimi tamamen körelmişti.

Amsterdam
Sonra birden hayatımızı baştan sona değiştirmeye karar verdik ve yepyeni hayallere ve bambaşka bir hayata yol aldık. Evimizi, vatanımızı, ailemizi, sevdiklerimizi, işlerimizi kısacası bugüne kadar bizi biz yapan herşeyi geride bırakıp bize yepyeni hayaller katmasını beklediğimiz bir başka hayata merhaba dedik.
Biraz hızlı bir süreç oldu sanırım. 2 ay gibi kısa bir sürede taşınmaya karar verip kalkıp geldik. Amsterdam'da bizi nasıl bir hayat bekliyor hep beraber yaşayıp göreceğiz sanırım :)

Madem bu kadar köklü bir değişiklik yapmaya karar vermiştik o zaman blogta da değişkliğin zamanı gelmişti sanırım. "iki şehrin hikayesi"ni anlatmıştı bu blog uzun bir süre, biz iki farklı şehirde yaşayan iki sevgiliydik çünkü o zamanlar. Sonra bu iki hayat bir şehirde buluştu bu sefer de onun hikayesini anlattı. Artık çok çok uzak diyarlardan bir hikaye anlatacaktı madem "far, far away" demeye karar verdim. Shrek'te Fiona'nın ailesi de "Far, far away" ülkesinde yaşıyordu, biz de tüm sevdiklerimizden uzaklardayız artık.Yorumlar

 1. Yeni yaşaminizin gönlünüzce olmasini dilerim Begüm'cüm.

  YanıtlaSil
 2. Yeni yaşaminizin gönlünüzce olmasini ve hayatiniza güzellikler katmasini dilerim Begüm'cüm��

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim canım, inşallah herşey umut ettiğimiz gibi olur. İnşallah herkesin gönlünden geçenler hayatında gerçek olur canım :)

   Sil
 3. Her şey gönlünüzce olsun canım sevgiler.

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Hollanda İçin Oturum ve Çalışma Vizesi Başvuru Aşamaları - 2

Hollanda İçin Oturum ve Çalışma Vizesi Başvuru Aşamaları - 1

Hollanda İçin Oturum ve Çalışma Vizesi Başvuru Aşamaları - 3