Evcil Hayvanınıza Gönül Rahatlığıyla Alışveriş Yapabileceğiniz Siteler


Bir önceki postta nerelerden ve hangi sitelerden uzak durulması gerektiğinden bahsetmiştim. Bu postta da gönül rahatlığıyla alışveriş yaptığım, hizmetlerinden memnun kaldığım sitelerden bahsedeceğim.  

Fotoğraf alıntıdır.


En çok alışveriş yaptığım ve en memnun olduğum site diyebilirim. Gün içinde 16'ya kadar verdiğim siparişler o gün mutlaka kargoya veriliyor ve ertesi gün öğle saatlerini bile bulmadan ulaşmış oluyor. Birkaç alışverişimizde küçük hediyeler bile yolladılar. Taşıma çantası gibi kırılma olasılığı olan siparişlerimi de o kadar iyi paketlemişlerdi ki hiç sorunsuz ulaşmıştı.

İkinci en çok alışveriş yaptığım site ise Pet Burada. Yine verdiğim siparişlerim ertesi gün mutlaka elime ulaştı. Sadece 1 kere 1 kutu konserve mamayı eksik göndermişlerdi, o durumda da hemen bir sonraki alışverişimde kullanabileceğim hediye çeki olarak iade yaptılar.

Yine sorunsuz alışveriş yaptığım, güzel indirim fırsatlarının da olduğu bir site.

Haytap ürünlerinden de satın aldığınız da bu ürünlerden elde edilen gelir Haytap çalışmalarına aktarılmaktadır.

Mamaların yanlarında kaç gün önce üretildiği bilgisi yer alıyor. Ayrıca buradan mama alıp doğrudan barınaklara gönderebilirsin böylece oradaki canların da yiyecek güzel mamaları olabilir. Barınaklara ücretsiz ulaştırıyorlar mamaları.


Yorumlar

  1. Bunca alisveris yaptigin minnosu da gorsek artik :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Bir sonraki postta da ondan bahsederim o zaman canım ;)

      Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Tüm Parti ve Kutlamalar İçin Kağıt Ponpon Yapımı

Hollanda İçin Oturum ve Çalışma Vizesi Başvuru Aşamaları - 2

Hollanda İçin Oturum ve Çalışma Vizesi Başvuru Aşamaları - 1