Yılın Düğünün Detayları !!!

Tabi şimdi başlığı görünce haliyle bizim düğünümüz sandınız. Ee yılın düğünü bizimkiydi ama işte Mark biraz bizden rol çaldı neyse artık olur o kadar:)


Neyse şaka bir yana Mark'ın düğünün detayları açıklanmış, bakalım napmışlar:
.
 • Bilindiği üzere uzun zamandır birlikteydiler ve hanım kızımızın:) tıp fakültesini bitirmesini bekleyip mezuniyet kutlaması yapmak için konukları davet edip evlenmişlerdi. • Chan gelinliğini geçtiğimiz Ekim ayında 4.700 dolara Denver'da bir butikten almış. Gizli kalması için sahte bir isim kullanmış. (ben de öyle yapsaydım keşke bizim düğün de çok gizli ya... sağır sultan bile duydu:)))


 • Chan, düğünde köpeğiyle yürüyerek gelmiş. Tabi babası yerine çok mantıklı bir seçim olmuş:)


 • Konuklar için suşi ve meksika yemekleri ikram etmişler. Söylenene göre meksika mezeleri kişi başı 7.50 dolar tutmuş. Vay bee bu ne bonkörlük yağdırmış maşallah:) Bir de fare şeklinde çikolatalar vermişler  konuklara...


 • İlk dans parçaları, Mark'ın hayranı olduğu bir punk grubu olan Green Day'in solisti olan Billie Joe Armstrong tarfından seslendirilen "Last Night on Earth"müş. Düğün boyunca çalınan diğer parçalar da Michael Jackson, Bon Jovi, Flo Rida'nınmış.

 • Balayı için bir planlarının olmadığını söyleseler de gazetelerin duyumlarına göre Peru gezisi planları varmış. Sonra da Çin ve Hindistana geçicekleri söyleniyor.


 • Mark, 2 küçük yakut taşı olan 25.000 dolar değerinde bir yüzük almış gelin kızımıza. Tüüü boyun posun devrilmesin o kadar servetin içinde bu yüzük devede kulak bile değil cimri bu çocuk cimriiiiii...
Kızın yüzünden de bu düşüncenin geçtiği belli garibim nasıl da bakmış melül melül. Şu Mark da ne sevimsiz çocuk ya hani " evlat olsa sevilmez" denir ya işte tam öyle:))


 • Evlilik sözleşmesi imzaladıklarına dair bir şey söylemeseler de ayrılma durumunda hukukun Mark'tan yana olacağı söyleniyor.


Tabi şaka bir yana Allah herkes gibi onları da mutlu mesut etsin. 

Mark ve Chan bir yastıkta kocayın. Okuyorsunuz inşallah benim blogumu, gerçi okusanız böyle mi olurdu düğününüz, insan bir sorar, fikir danışır neyse artık olan olmuş:) Mutluluklar....


Yorumlar

 1. ahahaha son cümleye bayıldım di mi yani insan bizim gibi görmüş geçirmiş insanlardan az fikir alın di mi yoookk!!!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ya boşuna mı yazıyoruz paylaşıyoruz biz bu kadar şeyi di mi canım, insanlık feyz alsın diye:P hani bir de sosyal medya diyor duruyor bir blog okumaktan aciz cık cık cık:)))

   Sil
 2. fare şeklinde çikolata da çok yiyimser olmuş gerçekten!
  mark seni gölgede bırakamaz şekerim hiç merak etme tam gaz devam hazırlıklara;))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. adam sevimsiz çikolatasından ne beklersin ki ahahaha:)
   tabi canım biz bride to be blog yazarlarının yanında Mark'ın esamesi okumaz canım:) sen bu hafta evlen de senin de haberini yapayım:)))

   Sil
 3. ahaha son cümleye bayıldım hakikaten :) ben de fikir alayım diyorum ama bizim senle aynı gibi gidiyor hazırlıklar, sen ne yazsan "aaa benim deeee " diye okuyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :D ee ne demişler şekerim aklın yolu bir diye. biz aklı selim insanlar yapıyoruz en detaylısından hazırlığımızı;)
   Bu kendini bilmez Mark efendi dandiğinden bir düğün yapıvermiş kızcağıza. Kefenin cebi yok Mark efendi napıcan diğer tarafa mı götürcen diyesim geldi:)))

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Tüm Parti ve Kutlamalar İçin Kağıt Ponpon Yapımı

Hollanda İçin Oturum ve Çalışma Vizesi Başvuru Aşamaları - 2

Hollanda İçin Oturum ve Çalışma Vizesi Başvuru Aşamaları - 1